בעוד אני עובר על המשדר הקודם ככה כי צריך, קלטתי משהו שנאמר די לקראת הסוף, ונראה לי שצריך לעשות קצת סדר, לא ברמה של תיקונים והשלמות, אבל צריך.

אז מה שקרה הוא שיש שם התייחסות לסדרה בית קלפים "House of Cards" בנושא של הטרדות מיניות וכיוב. בפוליטיקה. הרעיון היה שבסדרה הדמות שמשחק קווין ספייסי, בעונות שיצא לי לראות, מקיים יחסי מין עם העיתונאית שהוא משמש כמקור שלה, וגם כמדומני שהיה שם אלמנט של יחסי מין בכפייה או בסחיטה, והרעיון היה שלא מדובר בהקצנה או הגזמה אלא שדברים מסוג זה אכן קורים, ולא רק בארה"ב.

קרה המקרה ונחשף שהשחקן קווין ספייסי מואשם בהטרדה מינית בעצמו, מה שהופך את הנושא על ראשו, אבל גיליתי את זה רק לאחר שהמשדר הוקלט

עוד דבר שהלך במשדר היה שדיברתי על הוליווד בצורה קצת שטחית, וחשוב לי לציין, במיוחד לאור הטון הכללי של המשדר שהכוונה לא היתה "בגלל הפריצות שיש שם ברור שתהיינה הטרדות מיניות" אלא יותר מהכיוון שמאחר ומדובר בעסקי אוויר שבהם מוכרים בעיקר אימג' ועשן ואנשים צוברים הרבה מאד כוח ללא בסיס ובנוסף ישנו כל הזמן העיסוק במראה החיצוני וכיוב, זה יוצר אווירה מאוד "נוחה" להטרדות. וכמובן שאין פה נסיון להבין או להצדיק.

2017-11-13 19:48:28